Przewodnik po Bieszczadach w wersji elektronicznej!

Od samego początku pisania przewodnika po Bieszczadach publikacja miała być dostępna w wersji elektronicznej. Z początku miałem sporo kłopotu z wyborem odpowniedniej metody sprzedaży przewodnika. Praktycznie każdy silnik sklepowy oferował możliwość handlu plikami PDF, podobne możliwości oferują gotowe platformy sklepowe. Poza technicznymi detalami dotyczącymi samej sprzedaży, do rozwiązania pozostawała jeszcze kwestia zabezpieczenia kopii "pdf". Wybór padł na Google Play. Chwilę po premierze książki w formie papierowej, umożliwiłem zakup bieszczadzkiego przewodnika w "pdf"

Pierwszy bieszczadzki przewodnik w "pdf" dostępny na tabletach i telefonach i czytnikach ebook.

Takie rozwiązanie było dla mnie bardzo ważne, ponieważ przełamywało wydawniczy "beton" oraz zacięcie "lokalsów". Od teraz przewodnik możesz kupić w dowolnym momencie, zabrać go "w telefonie" i czytać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.  

Przewodnik po Bieszczadach możesz kupić w dowolnym momencie, zabrać go "w telefonie" i czytać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Nie musisz wybierać się w Bieszczdy aby odwiedzić niezwykłe miejsca, możesz to zrobić czytając przewodnik po Bieszczadach. Być może zakochasz się w nich tak jak ja i zapragniesz wybrać się tam razem ze mną. W przewodniku uda ci się  zebrać niezbędne informację dotyczące planowanej podróży w Bieszczady na weekend. Czytajac przewodnik po Bieszczadach prawdopodobnie zdecydujesz gdzie doładnie chcesz się udać w Bieszczady, jakie okolicę zwiedzić lub jakie klimaty kręcą cię najbardziej, na których temat chcesz poszerzać swoją wiedzę. Każdy kto chcę oderwać się od szarej miejskiej rzeczywistości i obcować z naturą pełną barw, zdecydowanie odnajdzie coś dla siebie w przewodniku bieszczadzkim.

 

Przewodnik po Bieszczadach w "PDF" możesz kupić w sklepie Google Play:

Zamów przewodnik po Bieszczadach!

Przekonaj się, że „Nieodkryte Bieszczady istnieją naprawdę”.