Przewodnik po Bieszczadach

"Nieodkryte Bieszczady istnieją naprawdę"

Przewodnik po Bieszczadach "Nieodkryte Bieszczady istnieja naprawde" ter

Czego prawdopodobnie nie dowiesz się ze zwykłego przewodnika

Bieszczadzki przewodnik po górach na weekend

Co kryją w sobie tajemnicze, opuszczone bieszczadzkie wsie? Gdzie pośród bujnej gęstwiny znajdziesz stare cerkwie i jaka naprawę jest ich historia? Dlaczego wilki są tak fascynującymi zwierzętami, gdzie żyją żubry i w jakich zakątkach w Bieszczadach możesz spotkać niedźwiedzia? Biesy intrygują i prowokują do zadawania wielu pytań na temat ich przeszłości, a także leśnych mieszkańców. Jest wiele miejsc i szlaków w Bieszczadach, których nie znajdziesz w popularnych przewodnikach, ani też na ogólnodostępnych mapach. W związku z tym możliwe jest, że nawet jeśli zwiedziłeś ten obszar niezliczoną liczbę razy, nadal nie poznałeś sekretów bieszczadzkiej dziczy. Na powierzchni 2100 km ² z dala od głównych tras znajdują się bujne łąki, które niegdyś były małymi miejscami tętniącymi życiem, pozostałości po starych cmentarzach, a także wsie, które doświadczyły akcji „Wisła”.

Przewodnik po nieoczywistych Bieszczadach

Gdy zwiedzasz nie poddawaj się schematom

Bez względu na to, czy jedziesz w Bieszczady po raz pierwszy, czy jesteś doświadczonym wędrowcem, na pewno zależy Ci na poznaniu tajemnic regionu. Z pomocą może przyjść Ci dobry przewodnik, który jest nie tylko kompendium rzetelnie podanej wiedzy o Bieszczadach, ale zawiera również wiele ciekawostek, których nie znajdziesz w innych podaniach. Jeśli chcesz dowiedzieć się, na czym polega magia tego obszaru, a jednocześnie dotrzeć do miejsc nieoczywistych, warto sięgnąć po książkę „Nieodkryte Bieszczady istnieją naprawdę”. Dzięki niej dowiesz się, że Bieszczady to nie tylko główne atrakcje (bez wątpienia też warte zobaczenia), ale też wiele zakątków, do których nie prowadzą główne szlaki. Przekonasz się, że nie poddając się schematom w zwiedzaniu, możesz dostrzec znacznie więcej niż „przeciętny” turysta.

Przewodnik po bieszczadzkiej dziczy

Bieszczadzki przewodnik po najprawdziwszej dziczy

O bieszczadzkiej dziczy z pewnoscią nie wiesz wszystkiego

Czy wiesz, że w Bieszczadach znajduje się miejsce przypominające wyglądem prehistoryczną krainę? Czy podczas dotychczasowych wędrówek napotkałeś ślady różnych religii, w tym m.in. judaizmu, prawosławia, a nawet islamu? A może nigdy nie posłuchałeś opowieści smolarza i nie wiesz, na czym polega wypał? Z przewodnika „Nieodkryte Bieszczady istnieją naprawdę” masz szansę się tego dowiedzieć. Ciekawe i nieoczywiste atrakcje, przystępnie opisane trasy, czytelny i jasny spis treści, a także kieszonkowy format – to tylko niektóre z zalet tej publikacji. Zawiera ona też krótki wstęp historyczny, przez co czytelnik może wczuć się w klimat regionu i zdobyć wiedzę na temat jego dość mrocznej historii.

Przewodnik po Bieszczadach z dala od tłumów

Przewodnik po Bieszczadach z dala od tłumów

Z przewodnikiem bieszczadzkim z dala od turystycznej wrzawy

Przewodnik „Nieodkryte Bieszczady istnieją naprawdę” to uniwersalna książka, która sprawdzi się zarówno podczas wyjazdu na weekend, jak i w dłuższej wędrówce. Poza alternatywnymi i interesującymi wejściami na najbardziej znane szczyty, w przewodniku znajdziesz również szereg propozycji dla samotników, którzy muszą oderwać się od zgiełku swojego miasta. Tyskowa, Rosochate, czy Bukowiec to zaledwie kilka przykładów miejsc, w których odpoczniesz od ruchu turystycznego i nadmiernej wrzawy. Jeżeli więc Twoim priorytetem jest raczej wędrówka w odosobnieniu oraz skupienie się na podziwianiu walorów przyrody Bieszczad, ten przewodnik na pewno Cię nie zawiedzie.

Zamów przewodnik po Bieszczadach!

Przekonaj się, że „Nieodkryte Bieszczady istnieją naprawdę”.