bieszczadzki przewodnik na youtube
Bieszczadzki Przewodnik na Youtube

Zachęta pierwsza:

Cześ, jestem Barnaba. 
Pozdrawiam Was z Łajby pełnej przygód Santa Maria. Zachęcam Was do przeczytania przewodnika Nieodkryte Bieszczady istnieją naprawdę. To jest książka, która naprawdę wciągnie Was w Bieszczadzką przygodę!

Film o przewodniku w Bieszczadach

Jako ejber z Poznania od zawsze byłem zachwycony muzeum Fiedlera. To dla mnie miejsce szczególne. Od kiedy tylko postęp umożliwił filmowanie praktycznie wszystkiego i wszystkim, dumałem, co i jak nakręcić u Arkadego Fiedlera. Zgoda Wnuka Pisarza na ujęcia na Santa Maria była dla mnie wielkim zaszczytem. Łajba Santa Maria, tak jak wycieczki w Bieszczady kojarzy mi się z przygodą. To nie przez przypadek spot o Bieszczadzkim Przewodniku został nagrany właśnie na żaglowcu. Trudy podróży, odkrywanie nieznanego, poznawanie własnych granic, zachwyt nad potęgą przyrody oto wspólne mianowniki wycieczek w Bieszczadach i Santa Mariii i właśnie o tym jest Bieszczadzki Przewodnik.

Jeszcze raz, serdeczne podziękowania dla Arkadego Fiedlera za zgodę na tę spontaniczną akcję. 

 

Zapraszam do obejrzenia 41 sekund promujących Przewodnik po Bieszczadach.

 

Przy okazji pisania artykułu, serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego kuma zza miedzy- Akrkadego Fiedlera, oraz muzeum jego dziadka, wielkiego podróżnika A. Fiedlera. http://www.fiedler.pl

Zamów przewodnik po Bieszczadach!

Przekonaj się, że „Nieodkryte Bieszczady istnieją naprawdę”.